May 31, 2012

Sirelikelluke

Sattusin täna jälle ühte oma lemmikblogidest ehk siis lilletöökotta nimega Blomsterverkstad. Ja seal oli selline armas ôpetusega pildilugu, kuidas teha sellist imearmast sirelikellukest. Ma saan ju aru küll, et kuna sirel teab mis kaua vaasis kaunina ei püsi ja selline kaunistus on ilmselgelt ka ebapraktiline (vähemalt meie peres naljalt selliseid ilukonkse ei leia, mis ainult ilu kannaks, ikka kipub seal palju muid asju olema :-)), siis ei saanud ma siiski mööda sellest, et pidin selle kauni pildi siis blogisse üles laadima! Ikkagi ju sirelite aeg ja sirelid on lummavad oma lôhnaga (aevastama panevad ju ka, aga kui samal ajal ikka pihuga allergiarohtu vôtta, siis saab seda lôhna nautida!)
Foto: Blomsterverkstad

May 26, 2012

Hea lillehaldja seelik

Ükspäev käisin kangapoes. Oli kindel soov saada siidi, roosa-täpilist. No ei olnud seda muidugi. Aga näppu jäi muid asju- no teate küll, kui kangapoes oled- natuke ilusat kangast, pitsi, satsi, siidipaelu... Ostsin erinevaid asju, tegelikult ilma kindla päris kindla mõtteta, mille jaoks (nagu enamasti). No ja siis hiljem sattusin ühte teise poodi, kus oli selline poolvalmis tüllseelik... kohe oli selge, et kuidas neid asju oma vahel ühendada saab! :-) Eile käisin sõbrannal külas ja kuna neil on selline väike armas tütar, kellel on selline armas roheline haldjatuba, siis arvasin, et selline haldjaseelik peaks talle ju meeldima.
Ja juba olen tagasisidet saanud ka, et haldja-Claudiale väga meeldis!

May 25, 2012

Mobiilne kanamaja

Teemad on siin blogis ikka seinast seina...haute couture'st kohe otse kanakuuti! Aga selline on ju meie elu... ;-)
Igal juhul on ta nüüd valmis, see meie kanakuut... pigem tuli ikka nii ilus, et võiks kanavilla nime kanda. Nüüd on siis ainult see väike asi, et kanad muretseda ja aru saada, et mida nad täpselt söövad ja kuidas munevad jne ... :-)
Ma tean, et peaks lausa üks raamat olema sellel teemal, peab uurima... eks ma pean seal Proua Polkovniku blogis ka uurimas käima ja Nami-Nami aiablogi on ka kindlasti abiks. 

May 24, 2012

Üks hele-helesinine kleidike...
Eesti versus Itaalia couture
ehk
Katrin Kuldma versus Giambattista Valli
Igal juhul, kui seda pilti parempoolset pilti täna lehes nägin, siis tundus see kleit kuidagi tuttav ... ja-jah, kui see modellide kôrvutamine täiesti kôrvale jätta, siis on ju midagi sarnast, eks? ;-) 

Minu kleidi tegi 2010. aastal minu soove arvestades ühe pulmapeo jaoks Katrin Kuldma, filmitäht Diane Kruger liugles oma Giambattista Valli kleidis ringi selleaastasel Cannes'i filmifestivalil.. 
Minust tegi foto Kristjan Lepp Kadrioru pargis, Diane pildi tegi Pascal Le Segretain Cannes'is punasel vaibal. 


... 

May 20, 2012

Ehteroosid

Enne Itaalia-reisile minekut tegin päris suure hulga roose- Johannal ja Arturli oli lasteaias heategevuslaat ja mis siis ikka väikestele preilidele rohkem meeldiks, kui roosad roosid, mida saab peapaela külge panna või kleiti kaunistama sättida. Pilte ei jõudnud toona teha. Nüüd ükspäev vaatasin, et materjali oli veel järgi ja tegin paar roosi veel juudre ja nüüd tegin pilte ka ...  :-)

May 18, 2012

Tulbiilu

See kevad on nii tempokas olnud, et aiatööd on täiesti tahaplaanile jäänud. Õnneks lilled õitsevad ju ka ilma suurema tähelepanuta (mis siis sellest, et umbrohtu rohkem on ümber, kui kunagi varem :-)!). Igal juhul hetkel on aias põhistaarideks lapsepõlvekodust pärit punased tulbid- suured uhked ja rammusad, pea poole meetrised!
Puhas nostalgia!  ♥  ♥  

May 17, 2012

Moodsad rahvariided

Meie kodublogis kiitis Kärt, et Artur-poisil on tore vest. See tuletas meelde, et ongi meelest läinud reklaami teha ühele toredale firmale- eestiseelik.ee. Nimelt tellisin sealt lastele toredad riided (juba jõuluks, foto nende kodukalt)), Keila kihelkonna triibuga riidest (ikka kodukandi oma)... natuke nagu rahvariided, aga samas mitte päris. Osad ütlevad, et rahvariie peab ikka täitsa ehe olema, ma ei vaidle vastu, aga samas meeldis mulle selline moodsam lähenemine ka. Seelikul tore üks risti õlapael ja vestil huvitav kinnis ja seljal  tore märk.

Johannale meedis väga linnukestega äärispael seeliku servas. Ja firma kohta oskan ka ainult head kosta- töö kiire ja väga korralik!
:-)
Peab ainult lootma, et lapsed nüüd väga kiiresti ei kasvaks ja riideid veel ikka kordi kanda saaks.    
Siin kõrval oleval fotol on need riided meie lastel seljas, vahetult enne jõule- foto tegi Carina Olander Rootsist.

May 14, 2012

Lõuna-Itaalias mõnulemas

Jagan teiega piltide teel oma emotsioone, hetki, maitseid ja lõhnu reisist Lõuna-Itaaliasse, Apuulia piirkonda (saapa konts) ... ja muidugi soovitan soojalt ise kohal ära käia ;-)