July 31, 2009

Vannitoa uus elu!


Meie ülemise korruse vannitoal on nüüd uus ilme- kohale sai lõpuks uus kummut ja "ära kadus" mähkimislaud. Uus nägu on roosam ja naiselikum kui varem, kuigi ega varasem roosinuputapeet ju ka eriti maskuliine olnud. Igal juhul nüüd on ta meil selline! 


♥ ♥ ♥

July 27, 2009

Sara Maria Strand

Nagu et juba teate ;-), meeldivad mulle ilusad asjad! ♥Tihtipeale on ilusad asjad lihtsad asjad... no nagu näiteks üks tükk seepi. Tükk seepi, mis tegelikult peaks ju nö praktilist tähtsust omama, võib olla nii hirmus ilus, et ei raatsi teda tema sihtotstarbel kasutusse mitte võttagi! Nagu näiteks see siin, mille mu ämm ja äi meile Londonist Covent Gardeni turult kaasa tõid. Õnneks on sinna lausa peale kirjutatud, et kuna see käsitööseep lõhnab nii hästi, siis võib seda kohe mõnda aega õhuvärskendajana kasutada, nii et kaunid roosid kaunistavad nüüd mõnda aega meie vannituba. Aga kodumaalt saab ju ka häid lõhnavaid seepe osta, eelmisel aastal käisime näiteks Kaarma seebitalu, sealt sai kaasa osta lausa Saaremaa lõhnaga seepi! Tol päeval me seebiteoni ei jõudnud, aga muidu sai seal seebikojas ka ise seepe valmistada või jälgida, kuidas see töö käib. ♥ ♥ ♥

July 7, 2009

Roosiaed


Minu roosid on sel aastal väga nigelad, kuna üks mutionu ei jäta oma jonni ja ajab aga oma käikke täpselt roosipõõsaste alt. Aga selle eest saame aga rõõmustada vanaema Kaili rooside üle. Olen neid nüüd paar päeva püüdnud pildile jäädvustada. Ükspäev oli vihmane ja udune... ei jäänud need õied nii kaunina pildile, kui nad päriselus on. Nüüd teisel päeval oli päikest küll piisavalt, aga ega seda lillede ilu polegi nii kerge teisteni tuua. Ja neid kauneid õisi on ju niiii palju. Siin nad on - otsin vaid kaunimad õied kokku, lõpuks sai ikka kokku terve suur hulk kauneid roosipilte!