April 30, 2009

Minu Muhu papud saabusid täna...

...olid täitsa parajad ja väga ilusad! Toodi lausa koju kätte kulleriga ja olid toredast sussikoti sees! Selline tore (eel) sünnipäeva kink (mille ma ise endale tegin ;-)!
Nii et ninanips neile, kes arvasid, et kindlasti ei jõua need papud aprillis kohale ja et ostad teisi nagu põrsast kotis- pole isegi asja oma silmaga näinud! Ei olnud põrsas kotis, vaid olid ilusad kollased tennised! ;-)
Mõtlesin nüüd Johannale ka tellida, kui Sa tahad ka tellida, astu sisse siia.

April 29, 2009

Koorene jogurt

Meie pere on leidnud uue mõnusa eesti asja- Farmi koorene jogurt. Ma ei tea, võibo-lla on see ka varem müügil olnud, aga selles uues pakendis tekitas see jogurt igal juhul kohe huvi. Ja ostsin, tookord oli ainult müügil koorene jogurt vaarikatükkidega. Ja see oli oi-oi kui hea, tõesti oli koorene ja väikesed vaarikatükid oli sees! Siis teinekord otsisin juba sihilikult seda poest, aga tulutult. Ei olnud ei Rimis ega Selveris. Aga eile leidsin jälle meie oma Maksimarketist- oli mustade kirsidega, vaarikatega, maasikatega, mustikatega ja siis oli väiksemas pakendis veel rabarberijogurt päevalilleseemnetega. Super mõnusad! No need, kes rannahoojaks valmistuvad, need ilmselt kooreseid asju ei taha väga süüa, aga meile igal juhul maistseb!

April 19, 2009

Suvi tuleb mummuline!

Igal juhul meie peres küll (ja osadel meie tuttavatel ka ;-)), sest meil on juba valmis ostetud armsad punased ja valgete mummudega aianõud- ja tarbed. No kas ei ole armsad? Neid armsaid asju toob Eestisse tädi Kaie ehk nagu Johanna ütleb Lillifee-tädi. Nimelt on tädi Kaiel selline otsatu jä ääretu ladu täis maailma kõige armsaimaid printsessiasju. Ja nüüd siis veel ka need mummulised asjad sinna otsa- emmet ja Johannat ei saa enam tädi Kaie laost üldse ära ;-)! Kes aga Lillifee-tädi juurde ei taha minna, siis saab samu armsaid täpi-asju vaadata ja osta ka Hortesest.
Nii, et mis siis muud, kui "mummumaaniaks" valmistuma! Mummuasju saab koju tellida siit!